(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Torba duża x 2, Torba x 1 (Nr 7133706)

 Kartony 1–5, Torba duża x 2, Torba x 1
Sztuk
Kartony
1-5
Torba duża
2
Torba
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
224 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, Limburgia, Sevenum

2 sty 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, North Holland, Zwaagdijk

2 sty 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego majątku.