(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Torba duża x 2, Torba x 2, Krzesło biurowe x 1, Suszarka do ubrań x 1 (Nr 7504458)

 Kartony 1–5, Torba duża x 2, Torba x 2, Krzesło biurowe x 1, Suszarka do ubrań x 1
Sztuk
Kartony
1-5
Torba duża
2
Torba
2
Krzesło biurowe
1
Suszarka do ubrań
1
Szacunkowa łączna waga
165 kg
Dystans
507 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Paris

Od 11 kwi 2021 do 14 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 12 kwi 2021 do 21 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.