(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 10-15, Łóżko podwójne z materacem x 1 (Nr 7032345)

 Kartony 10-15, Łóżko podwójne z materacem x 1
Sztuk
Kartony
21-30
Łóżko podwójne z materacem
1
Szacunkowa łączna waga
515 kg
Dystans
2103 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.