Kartony 11–20 (Nr 7249978)

Sztuk
Kartony
11-20
Szacunkowa łączna waga
300 kg
Dystans
1537 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Schwyz, Sattel

Od 24 mar 2021 do 30 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Boćki

Od 30 mar 2021 do 29 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.