(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20 (Nr 7691745)

Sztuk
Kartony
11-20
Szacunkowa łączna waga
300 kg
Dystans
266 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

29 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rydzów

Od 30 kwi 2021 do 1 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie twojego dobytku.