(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20 (Nr 7761249)

Sztuk
Kartony
11-20
Łączna waga:
100 kg
Dystans
294 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

29 maj 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast drobne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego majątku.