(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20 (Nr 7944929)

 Kartony 11–20
Sztuk
Kartony
11-20
Szacunkowa łączna waga
300 kg
Dystans
442 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

15 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

15 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.