(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Biurko średnie x 1 (Nr 6956306)

Sztuk
Kartony
11-20
Biurko średnie
1
Łączna waga:
200 kg
Dystans
603 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 7 gru 2020 do 13 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 8 gru 2020 do 20 gru 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specjalne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.