(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Fotel x 1 (Nr 7944889)

Sztuk
Kartony
11-20
Fotel
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 11 sie 2021 do 14 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 11 sie 2021 do 14 sie 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują specjalne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.