(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Fotel x 1, Krzesło do jadalni x 1, Stolik kawowy x 2, Rama łóżka w częściach x 1, Lu (Nr 7662544)

Sztuk
Kartony
11-20
Fotel
1
Krzesło do jadalni
1
Stolik kawowy
2
Rama łóżka w częściach
1
Lustro stojące
1
Taboret
5
Rower
1
Komoda
1
Witrynka na książki
1
Materac podwójny
1
Deska do prasowania
1
Stolik nocny
1
Szacunkowa łączna waga
565 kg
Dystans
562 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie twojego mienia.