Kartony 11–20, Kanapa x 1, Rama łóżka x 1, Materac podwójny x 1, Łóżko pojedyncze x 1 (Nr 7497183)

 Kartony 11–20, Kanapa x 1, Rama łóżka x 1, Materac podwójny x 1, Łóżko pojedyncze x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Kanapa
1
Rama łóżka
1
Materac podwójny
1
Łóżko pojedyncze
1
Szacunkowa łączna waga
450 kg
Dystans
1620 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, High Wycombe

Od 30 kwi 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Golub-Dobrzyń

Od 1 maj 2021 do 1 cze 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.