Kartony 11–20, Kanapa x 2, Biurko średnie x 1, Komoda średnia x 2, Zestaw do jadalni (4 krzesła i s (Nr 8045531)

 Kartony 11–20, Kanapa x 2, Biurko średnie x 1, Komoda średnia x 2, Zestaw do jadalni (4 krzesła i s
Sztuk
Kartony
11-20
Kanapa
2
Biurko średnie
1
Komoda średnia
2
Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół)
1
Meblościanka
1
Łóżko
1
Dywan
4
Szacunkowa łączna waga
950 kg
Dystans
1141 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Południowa, Schiedam

Od 20 gru 2021 do 21 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Praszka

Od 21 gru 2021 do 22 gru 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.