Kartony 11–20, Karton duży x 1 (Nr 8046634)

 Kartony 11–20, Karton duży x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Karton duży
1
Szacunkowa łączna waga
325 kg
Dystans
1229 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 29 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Zuid-Holland, Rotterdam

Od 3 paź 2021 do 24 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.