(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Karton duży x 4, Karton średni x 4, Karton mały x 2, Torba x 2, Torba duża x 1, Fote (Nr 7990763)

Sztuk
Kartony
11-20
Karton duży
4
Karton średni
4
Karton mały
2
Torba
2
Torba duża
1
Fotel
2
Szacunkowa łączna waga
595 kg
Dystans
265 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
6
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 28 sie 2021 do 31 sie 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 28 sie 2021 do 5 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.