(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Karton średni x 10, Gitara x 4, Wzmacniacz gitarowy x 2, Oczyszczacz powietrza x 1, (Nr 7164534)

 Kartony 11–20, Karton średni x 10, Gitara x 4, Wzmacniacz gitarowy x 2, Oczyszczacz powietrza x 1,
Sztuk
Kartony
11-20
Karton średni
10
Gitara
4
Wzmacniacz gitarowy
2
Oczyszczacz powietrza
1
Wentylator
1
Szacunkowa łączna waga
557 kg
Dystans
6 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
7
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 6 sty 2021 do 7 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 6 sty 2021 do 7 sty 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pudeł, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego majątku.