(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Karton średni x 15 (Nr 8194413) Wyróżnione

Sztuk
Kartony
11-20
Karton średni
15
Łączna waga:
100 kg
Dystans
1307 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 2 gru 2021 do 3 gru 2021

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Bruxelles

Od 3 gru 2021 do 5 gru 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pudeł, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.