(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, komoda dwuczęściowa,2 segmenty po 140cm. szer na 100 cm.wys. x 1, bibeloty wiklinowe (Nr 7064161)

Sztuk
Kartony
11-20
komoda dwuczęściowa,2 segmenty po 140cm. szer na 100 cm.wys.
1
bibeloty wiklinowe i inne
5
Wentylator wieżowy wys.ok 1oo cm.kazdy
2
Łączna waga:
300 kg
Dystans
1343 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Wervershoof

Od 17 gru 2020 do 20 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Puławy

Od 21 gru 2020 do 22 gru 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na parę kartonów, żeby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.