(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Komoda mała x 1 (Nr 7567962)

Sztuk
Kartony
11-20
Komoda mała
1
Szacunkowa łączna waga
310 kg
Dystans
1644 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 16 mar 2021 do 20 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 17 mar 2021 do 24 mar 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na parę pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego dobytku.