(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Komoda średnia x 2, Szafa dwudrzwiowa x 1, Regał x 1, Materac podwójny x 1, Rower x (Nr 8089798)

Sztuk
Kartony
11-20
Komoda średnia
2
Szafa dwudrzwiowa
1
Regał
1
Materac podwójny
1
Rower
2
meble ogrodowe
1
Łóżko
1
Łóżko pojedyncze
1
Szacunkowa łączna waga
695 kg
Dystans
1196 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Od 1 lis 2021 do 2 lis 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Weisweil

Od 1 lis 2021 do 2 lis 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pudeł, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego mienia.