(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Komputer x 1, Biurko gamingowe x 1, Krzesło gamingowe x 1, Hulajnoga elektryczna x 1 (Nr 7724702)

 Kartony 11–20, Komputer x 1, Biurko gamingowe x 1, Krzesło gamingowe x 1, Hulajnoga elektryczna x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Komputer
1
Biurko gamingowe
1
Krzesło gamingowe
1
Hulajnoga elektryczna
1
Rower
1
Szacunkowa łączna waga
390 kg
Dystans
325 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Rachunek/faktura na osobę fizyczną

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 14 cze 2021 do 23 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 14 cze 2021 do 23 cze 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego majątku.