(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Komputer x 2, Monitor x 1, Gitara x 2, Pianino x 1, Rzutnik x 1 (Nr 7971783)

 Kartony 11–20, Komputer x 2, Monitor x 1, Gitara x 2, Pianino x 1, Rzutnik x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Komputer
2
Monitor
1
Gitara
2
Pianino
1
Rzutnik
1
Szacunkowa łączna waga
540 kg
Dystans
1654 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 2 paź 2021 do 5 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 2 paź 2021 do 17 paź 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego majątku.