Kartony 11–20, Krzesło biurowe x 1 (Nr 7684955)

 Kartony 11–20, Krzesło biurowe x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Krzesło biurowe
1
Szacunkowa łączna waga
315 kg
Dystans
1574 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
8
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 14 cze 2021 do 20 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Tychy

Od 20 cze 2021 do 26 cze 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na parę pudeł, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego majątku.