(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Krzesło biurowe x 1, Biurko małe x 2, Opona samochodowa x 4 (Nr 8050901)

 Kartony 11–20, Krzesło biurowe x 1, Biurko małe x 2, Opona samochodowa x 4
Sztuk
Kartony
11-20
Krzesło biurowe
1
Biurko małe
2
Opona samochodowa
4
Łączna waga:
192 kg
Dystans
438 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 27 wrz 2021 do 1 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 27 wrz 2021 do 17 paź 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego dobytku.