(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Kwiat w donicy x 6, Odkurzacz pionowy x 1, Karton mały x 5, Bagaż na kółkach - średn (Nr 6960884)

 Kartony 11–20, Kwiat w donicy x 6, Odkurzacz pionowy x 1, Karton mały x 5, Bagaż na kółkach - średn
Sztuk
Kartony
11-20
Kwiat w donicy
6
Odkurzacz pionowy
1
Karton mały
5
Bagaż na kółkach - średni
1
Szacunkowa łączna waga
427 kg
Dystans
1221 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.