Kartony 11–20, Lodówka x 1, Pralka x 1, Sofa narożna x 1, Szafa trzydrzwiowa x 3, Łóżko x 2, Mebloś (Nr 8051910)

 Kartony 11–20, Lodówka x 1, Pralka x 1, Sofa narożna x 1, Szafa trzydrzwiowa x 3, Łóżko x 2, Mebloś
Sztuk
Kartony
11-20
Lodówka
1
Pralka
1
Sofa narożna
1
Szafa trzydrzwiowa
3
Łóżko
2
Meblościanka
1
Stolik kawowy
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Szafka łazienkowa
2
Piekarnik do zabudowy
1
Regał
1
Szacunkowa łączna waga
1365 kg
Dystans
827 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Remagen

Od 16 gru 2021 do 17 gru 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Friuli-Wenecja Julijska, Treppo Carnico

Od 18 gru 2021 do 20 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pudeł, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.