(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Lodówka z zamrażarką x 1, Pralka x 1, Komoda mała x 1 (Nr 7953295)

 Kartony 11–20, Lodówka z zamrażarką x 1, Pralka x 1, Komoda mała x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Lodówka z zamrażarką
1
Pralka
1
Komoda mała
1
Szacunkowa łączna waga
455 kg
Dystans
386 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Nowy Targ

Od 27 sie 2021 do 28 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Wysocko Małe

Od 27 sie 2021 do 29 sie 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego mienia.