Kartony 11–20, Łóżko podwójne z materacem x 1, Telewizor mały(mniej niż 30 ") x 1 (Nr 7301302)

 Kartony 11–20, Łóżko podwójne z materacem x 1, Telewizor mały(mniej niż 30 ") x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Łóżko podwójne z materacem
1
Telewizor mały(mniej niż 30 ")
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
1550 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

15 lip 2021

Adres i termin dostawy

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Roanne

20 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pakunków, aby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego dobytku.