(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, mały składany rower x 1, blat biurka (płyta sklejkowa 200cm x 80cm) x 1, koziołki IK (Nr 7061459)

Sztuk
Kartony
11-20
mały składany rower
1
blat biurka (płyta sklejkowa 200cm x 80cm)
1
koziołki IKEA
2
Szacunkowa łączna waga
330 kg
Dystans
138 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 19 gru 2020 do 22 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 21 gru 2020 do 22 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę kartonów, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.