(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Materac podwójny x 1, Manekin x 1, Rower x 1, Fotel wiklinowy x 2, Biurko średnie x (Nr 7587941)

 Kartony 11–20, Materac podwójny x 1, Manekin x 1, Rower x 1, Fotel wiklinowy x 2, Biurko średnie x
Sztuk
Kartony
11-20
Materac podwójny
1
Manekin
1
Rower
1
Fotel wiklinowy
2
Biurko średnie
1
Hulajnoga
1
Szacunkowa łączna waga
408 kg
Dystans
258 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

27 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

27 mar 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego majątku.