(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, meble ikea zlozone na plasko x 5, Rower dziecięcy x 1, Rower x 1 (Nr 7862597)

 Kartony 11–20, meble ikea zlozone na plasko x 5, Rower dziecięcy x 1, Rower x 1
Sztuk
Kartony
11-20
meble ikea zlozone na plasko
5
Rower dziecięcy
1
Rower
1
Łączna waga:
3 kg
Dystans
1637 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 15 lip 2021 do 16 lip 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 18 lip 2021 do 23 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pakunków, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.