Kartony 11–20, Meble kuchenne x 8, Lodówka x 1, Piekarnik x 1, Zmywarka x 1, Stół x 1, Krzesło do (Nr 7657574)

 Kartony 11–20, Meble kuchenne  x 8, Lodówka x 1, Piekarnik x 1, Zmywarka x 1, Stół x 1, Krzesło do
Sztuk
Kartony
11-20
Meble kuchenne
8
Lodówka
1
Piekarnik
1
Zmywarka
1
Stół
1
Krzesło do jadalni
2
Komoda średnia
1
Komoda mała
1
Sofa narożna
1
Łóżko
1
Telewizor średni(od 30 "do 40")
1
Rower dziecięcy
1
Rower
1
Szacunkowa łączna waga
841 kg
Dystans
1753 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Norwegia, Akershus, Rolfstangen

Od 15 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Holeszów

Od 1 lip 2021 do 15 lip 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pudeł, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego dobytku.