(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Narty x 1, Komputer x 1, Głośniki komputerowe x 1, Gitara x 3 (Nr 7918206)

Sztuk
Kartony
11-20
Narty
1
Komputer
1
Głośniki komputerowe
1
Gitara
3
Szacunkowa łączna waga
331 kg
Dystans
1646 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 29 lip 2021 do 30 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 29 lip 2021 do 3 sie 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka kartonów, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.