(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Pojemnik pod łóżko x 2, Rama łóżka x 1, Szafka nocna x 3, Szafa trzydrzwiowa x 1, Ma (Nr 6865606)

Sztuk
Kartony
11-20
Pojemnik pod łóżko
2
Rama łóżka
1
Szafka nocna
3
Szafa trzydrzwiowa
1
Materac podwójny
1
Komoda duża
4
Szafka łazienkowa
1
Szafa jednodrzwiowa
1
Sofa narożna
1
Regał
2
Łóżko pojedyncze
1
Fotel
1
Szafka łazienkowa
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Regał
1
Kanapa
1
Szacunkowa łączna waga
1225 kg
Dystans
307 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Żukowo

28 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

28 lis 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego majątku.