(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Rower x 1, Fotel x 2, Hulajnoga x 1 (Nr 7087538)

 Kartony 11–20, Rower x 1, Fotel x 2, Hulajnoga x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Rower
1
Fotel
2
Hulajnoga
1
Łączna waga:
170 kg
Dystans
1133 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Cegłów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Groningen, Oude Pekela

Od 25 gru 2020 do 29 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pudeł, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.