(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Rower x 1, Materac podwójny x 1, koła samochodowe x 1, Komputer x 1 (Nr 8126170)

Sztuk
Kartony
11-20
Rower
1
Materac podwójny
1
koła samochodowe
1
Komputer
1
Szacunkowa łączna waga
410 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Tomaszów Lubelski

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.