(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Rower x 1, Rower dziecięcy x 1 (Nr 7954434)

 Kartony 11–20, Rower x 1, Rower dziecięcy x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Rower
1
Rower dziecięcy
1
Szacunkowa łączna waga
330 kg
Dystans
3390 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
9
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 27 sie 2021 do 30 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 31 sie 2021 do 6 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na parę pudeł, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego dobytku.