(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Sofa dwuosobowa x 1, Fotel x 2, Szafa dwudrzwiowa x 1, Rower x 1, Stół x 2, Krzesło (Nr 7999071)

 Kartony 11–20, Sofa dwuosobowa x 1, Fotel x 2, Szafa dwudrzwiowa x 1, Rower x 1, Stół x 2, Krzesło
Sztuk
Kartony
11-20
Sofa dwuosobowa
1
Fotel
2
Szafa dwudrzwiowa
1
Rower
1
Stół
2
Krzesło do jadalni
8
Dywan
2
Łóżko pojedyncze
1
malutka przyczepka bokiem 2.2m długa w całości
1
Komoda mała
4
Stolik kawowy
1
Szacunkowa łączna waga
985 kg
Dystans
1013 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Haigerloch

Od 2 wrz 2021 do 3 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Wadowice

Od 4 wrz 2021 do 6 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.