(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Sofa dwuosobowa x 1, Regał - szafka Ikea / rozłożone / x 1, szafka słupek Ikea / ro (Nr 7273753)

 Kartony 11–20, Sofa dwuosobowa x 1, Regał - szafka Ikea / rozłożone /  x 1, szafka słupek Ikea / ro
Sztuk
Kartony
11-20
Sofa dwuosobowa
1
Regał - szafka Ikea / rozłożone /
1
szafka słupek Ikea / rozłożony /
1
lustro ikea
1
Rower
1
Szacunkowa łączna waga
387 kg
Dystans
341 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 29 sty 2021 do 31 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 29 sty 2021 do 31 sty 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.