Kartony 11–20, Sofa dwuosobowa x 1, Sofa trzyosobowa x 1, Rower x 2, Telewizor duży (większa niż 40 (Nr 7681392)

 Kartony 11–20, Sofa dwuosobowa x 1, Sofa trzyosobowa x 1, Rower x 2, Telewizor duży (większa niż 40
Sztuk
Kartony
11-20
Sofa dwuosobowa
1
Sofa trzyosobowa
1
Rower
2
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Szacunkowa łączna waga
490 kg
Dystans
1455 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Cambridgeshire, Ely

Od 29 wrz 2021 do 6 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Unisław

Od 29 wrz 2021 do 8 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na parę pakunków, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego mienia.