Kartony 11–20, Sofa narożna x 1 (Nr 7601697)

 Kartony 11–20, Sofa narożna x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Sofa narożna
1
Łączna waga:
500 kg
Dystans
2197 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 1 maj 2021 do 8 maj 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 1 maj 2021 do 31 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.