Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Karton duży x 10, Lustro stojące x 1 (Nr 7586110)

 Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Karton duży x 10, Lustro stojące x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Sofa narożna
1
Karton duży
10
Lustro stojące
1
Łączna waga:
75 kg
Dystans
2192 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

7 maj 2021

Adres i termin dostawy

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 7 maj 2021 do 31 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pakunków, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego majątku.