Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Łóżko x 1, Stół x 1 (Nr 7318795)

 Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Łóżko x 1, Stół x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Sofa narożna
1
Łóżko
1
Stół
1
Szacunkowa łączna waga
525 kg
Dystans
2354 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 1 paź 2021 do 30 sty 2022

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.