Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Stół 4-osobowy x 1, Szafa dwudrzwiowa x 2, Zestaw kolumn x 1, Szaf (Nr 7669793)

 Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Stół 4-osobowy x 1, Szafa dwudrzwiowa x 2, Zestaw kolumn x 1, Szaf
Sztuk
Kartony
11-20
Sofa narożna
1
Stół 4-osobowy
1
Szafa dwudrzwiowa
2
Zestaw kolumn
1
Szafa jednodrzwiowa
1
Szacunkowa łączna waga
670 kg
Dystans
1078 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
5
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

Od 26 kwi 2021 do 1 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 30 kwi 2021 do 1 sie 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego majątku.