(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Szafka nocna x 2, Łóżko podwójne z materacem x 1, Stolik kawowy x (Nr 7614285)

 Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Szafka nocna x 2, Łóżko podwójne z materacem x 1, Stolik kawowy x
Sztuk
Kartony
11-20
Sofa narożna
1
Szafka nocna
2
Łóżko podwójne z materacem
1
Stolik kawowy
1
Lodówka z zamrażarką
1
Zmywarka
1
Pralka
1
Rower
2
Biurko duże
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
2
Szafka RTV
1
Szacunkowa łączna waga
845 kg
Dystans
969 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Francja, Hauts-De-France, Wasquehal

Od 1 maj 2021 do 5 maj 2021

Adres i termin dostawy

Francja, Oksytania, Montpellier

Od 3 maj 2021 do 8 maj 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie twojego mienia.