(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kartony 11–20, Sofa trzyosobowa x 1, Sofa narożna x 1, Łóżko o dużych rozmiarach z materacem x 1, T (Nr 7569716)

 Kartony 11–20, Sofa trzyosobowa x 1, Sofa narożna x 1, Łóżko o dużych rozmiarach z materacem x 1, T
Sztuk
Kartony
11-20
Sofa trzyosobowa
1
Sofa narożna
1
Łóżko o dużych rozmiarach z materacem
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Pralka
1
Stolik kawowy
1
Komoda średnia
2
Toaletka
1
Zmywarka
1
Łóżko podwójne z materacem
2
Klimatyzator
1
Szacunkowa łączna waga
960 kg
Dystans
2611 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Rybnik

Od 23 kwi 2021 do 26 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Altea La Vella

Od 26 kwi 2021 do 29 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.