Kartony 11–20, Szafa dwudrzwiowa x 2 (Nr 7663424)

 Kartony 11–20, Szafa dwudrzwiowa x 2
Sztuk
Kartony
11-20
Szafa dwudrzwiowa
2
Szacunkowa łączna waga
460 kg
Dystans
2158 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northumberland, Berwick-Upon-Tweed

Od 18 cze 2021 do 25 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Trąbki Wielkie

Od 25 cze 2021 do 30 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka kartonów, aby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.