Kartony 11–20, Szafa dwudrzwiowa x 3, Regał x 2, Łóżko podwójne z materacem x 1, Komoda duża x 1, K (Nr 8000322)

 Kartony 11–20, Szafa dwudrzwiowa x 3, Regał x 2, Łóżko podwójne z materacem x 1, Komoda duża x 1, K
Sztuk
Kartony
11-20
Szafa dwudrzwiowa
3
Regał
2
Łóżko podwójne z materacem
1
Komoda duża
1
Komoda mała
1
Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół)
1
Stolik kawowy
1
Łóżeczko dla niemowląt
1
Lodówka z zamrażarką
1
Pralka
1
Kuchenka mikrofalowa
1
Szacunkowa łączna waga
995 kg
Dystans
193 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 30 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Murowaniec

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego mienia.