(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Komoda średnia x 1, Biurko małe x 1, Krzesło (Nr 7972435)

Sztuk
Kartony
11-20
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Komoda średnia
1
Biurko małe
1
Krzesło do jadalni
1
Kwiat
10
Szacunkowa łączna waga
380 kg
Dystans
4 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 11 wrz 2021 do 12 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 11 wrz 2021 do 12 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego majątku.