(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Torba duża x 1, walizka x 4, Obraz mały x 3, Dywan x 1 (Nr 7930029)

Sztuk
Kartony
11-20
Torba duża
1
walizka
4
Obraz mały
3
Dywan
1
Łączna waga:
150 kg
Dystans
130 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

5 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

5 sie 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pudeł, aby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego mienia.