Kartony 11–20, Trenażer rowerowy x 1, Rower x 3, Komoda średnia x 1, Regał x 1, Szafka RTV x 1, Kwi (Nr 7314658)

 Kartony 11–20, Trenażer rowerowy x 1, Rower x 3, Komoda średnia x 1, Regał x 1, Szafka RTV x 1, Kwi
Sztuk
Kartony
11-20
Trenażer rowerowy
1
Rower
3
Komoda średnia
1
Regał
1
Szafka RTV
1
Kwiat w donicy
20
Pudełko z ubraniami
5
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Hulajnoga elektryczna
1
elektro narzedzia
5
Szacunkowa łączna waga
743 kg
Dystans
1627 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 1 lip 2021 do 11 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 1 lip 2021 do 11 lip 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pudeł, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.